Ochrana svedkov IV (6)

seriál
Krimiseriál USA (2011). Keď sa amišská žena stane svedkyňou vraždy pri útoku gangu motorkárov na jej komunitu, musí vstúpiť do federálneho programu na ochranu svedkov spolu so svojím manželom. Problémy nastanú, keď jej muž prestane dodržiavať zvyky a prísne obmedzenia amišskej komunity. Bude ho manželka nasledovať, aby si obaja vychutnávali dary príjemného života? A aké problémy to prinesie federálnej šerifke Mary Shannonovej, ktorá sa o svedkyňu musí postarať? Mary Shannonová pracuje v najutajovanejšej jednotke polície, v Programe ochrany svedkov, ako federálna šerifka. Jej úlohou je pomôcť im začať nový život, v ktorom musia zabudnúť na to, že kedy mali rodinu, priateľov, známych či prácu. Začínajú od nuly a pre mnohých to nie je vôbec ľahké. Mnohí si nechcú pripustiť, že ak nedodržia prísne pravidlá programu, ohrozia nielen svoj život, ale aj životy svojich najbližších. Niektorí z nich sú profesionálnymi kriminálnikmi, iní sú však iba náhodnými svedkami zločinov. Mary musí svoju prácu utajiť aj pred svojou rodinou, čo komplikuje všetky vzťahy.
Réžia D. Lerner
Hrajú M. McCormacková, F. Weller, N. Hiltzová, P. Ben-Victor, C. de la Fuente, L. A. Warrenová, J. Malina
Rok výroby 2011
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Hlava Medúzy (5)

Kráľovné krásy. Krimiseriál ČR (2020). Detektívi brnianskej kriminálnej polície vyšetrujú prípad otravy, ktorá viedla k smrti jednej zo súťažiacich na prehliadke kráľovien krásy. Na generálnej skúške…
seriál JOJ 23:10

Podfukári 2

film Markíza 20:30

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů

film Nova Cinema 20:00

Pán prsteňov: Spoločenstvo prsteňa

Dobrodružný film USA (2001).
film Dajto 6.8. o 20:30

Troja

film Nova Cinema 7.8. o 20:00

Hlava Medúzy (5)

seriál JOJ 3.8. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.