Transformers: Zánik

film
Automechanik Cade Yager (Walhberg) sa snaží uživiť seba a svoju dospievajúcu dcéru Tess (Nicola Peltz) opravovaním nepojazdných vrakov. Zúfalo sa mu nedarí, ale len do doby, než sa z jedného roztrieskaného nákladiaku vykľuje Transformer a práve ten najdôležitejší - Optimus Prime. Cade z toho len ťažko môže mať radosť, pretože Amerika sa ešte úplne nespamätala zo súboja "dobrých" Autobotov sa "zlými" Deceptikonmi, ktorý na konci tretieho dielu zlikvidovali polku Chicaga. Štyri roky potom sú všetci zástupcovia tejto mimozemskej rasy na indexe a elitné vedecké mozgy sa snažia vytvoriť pozemských Transformerov, ktorí by účinnejšie čelili podobným hrozbám. Z minulosti ale vieme, že cesta do pekiel býva dláždená dobrými úmyslami, a inak tomu nebude ani v tomto prípade. To však Cadea príliš netrápi. Zatiaľ. Ako nový ľudský parťák toho najslávnejšieho z Transformerov sa ocitol nielen v hľadáčiku americkej vlády, ale prenasledujú ho aj optimusovi krajania. Do toho všetkého sa jeho dcéra zamilovala, s čím ako otec rozhodne nemôže súhlasiť. Štvrtí Transformeri okrem Wahlberga v hlavnej úlohe prinesú ešte jednu zásadnú novinku - Dinoboty, čo sú mechanickí tvorovia, ktorí vyzerajú ako prehistorické jaštery. Vitajte v transformovanom Jurskom parku.
Réžia M. Bay
Hrajú M. Wahlberg, S. Tucci, K. Grammer, N. Peltzová, J. Reynor
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Akční thriller USA/SAE/ČR (2011). Ethan Hunt a jeho tým mají další tajný úkol - odhalit a zneškodnit extremistu přezdívaného Kobalt. Když je v Kremlu odpálena bomba a vina padne na Hunta, tak…
film Prima Cool 20:15

Parker

film Prima 22:35

Anna

film Markíza 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.