Hlava Medúzy (5)

seriál
Kráľovné krásy. Krimiseriál ČR (2020). Detektívi brnianskej kriminálnej polície vyšetrujú prípad otravy, ktorá viedla k smrti jednej zo súťažiacich na prehliadke kráľovien krásy. Na generálnej skúške súťaže krásy Miss jedna z krások ochorie a zomrie. Brnianski vyšetrovatelia musia vyriešiť vraždu dievčaťa v prostredí rivality, nevraživosti a neúprimného priateľstva. Otrava alebo len nehoda? Na generálnej skúške súťaže krásy Miss jedna z adeptiek ochorie a zomrie. Zohraný tím brnianskej kriminálky na čele s Karin Kaplanovou a jej pravou rukou, kriminalistom Davidom Mertlom, musí vyriešiť vraždu dievčaťa v prostredí plnom rivality, nevraživosti a neúprimného priateľstva. Do vyšetrovania sa opäť zapájajú ďalší skúsení detektívi Martin Tomek a Sabina Holanová. Karinin psychicky chorý brat Erik využije pobyt v nemocnici na získanie nových poznatkov, ale opúšťa ho jediný priateľ Lukáš Prax. Epizóda (6) Detektívi brnianskej kriminálky vyšetrujú prípad zavraždeného lesného robotníka, ktorého našli mŕtveho uprostred lesa. Aká je súvislosť medzi nenávidenou výstavbou golfového ihriska, ktorá ničí miestny les, a smrťou jedného z lesných robotníkov? Brnianski detektívi musia rozpliesť zamotané vzťahy miestnych obyvateľov, aby odhalili vraha. Duševný stav hospitalizovaného Karininho brata Erika sa neočakávane zmení. Prečo? Zohraný tím kriminalistov so šéfkou Karin a detektívmi Davidom, Martinom a Sabinou vyšetruje prípady vrážd v Brne a jeho okolí. Hlava Medúzy je ako séria kriminálnych príbehov. Každý jedovatý had na jej hlave predstavuje jeden príbeh, jeden zločin, jedno zlo. Štvorčlenný tím kriminalistov z Brna vyšetruje závažné zločiny na južnej Morave pod vedením odvážnej policajtky Karin Kaplanovej. Ďalej hrajú (5): Vilma Cibulková, Filip Kaňkovský, Dana Černá, Hana Igonda Ševčíková. Ďalej hrajú (6): Marek Vašut, Lenka Vlasáková, Martin Havelka, Jan Slovák.
Réžia F. Renč
Hrajú J. Čvančarová, J. Dvořák, M. Isteník, P. Bučková, J. Švandová, J. Vlasák, K. Heřmánek ml., T. Holá
Rok výroby 2020
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Akční thriller USA/SAE/ČR (2011). Ethan Hunt a jeho tým mají další tajný úkol - odhalit a zneškodnit extremistu přezdívaného Kobalt. Když je v Kremlu odpálena bomba a vina padne na Hunta, tak…
film Prima Cool 20:15

Parker

film Prima 22:35

Anna

film Markíza 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.