Miliardy III (1)

seriál
Držitelé cen Emmy® a Zlatý glóbus® Paul Giamatti a Damian Lewis excelují ve spletitém dramatu o mocenské politice v newyorském světě velkých financí. Mazaný a protřelý státní zástupce Chuck Rhoades (Giamatti) se dostane do ostrého střetu s geniálním, ambiciózním králem spekulativních investičních fondů Bobbym "Axe" Axelrodem (Lewis). Oba využívají veškeré své moci, vlivu a taktik, aby se navzájem přechytračili. V tomhle aktuálním, provokativním seriálu jde totiž o miliardy.
Réžia N. Burger
Hrajú P. Giamatti, D. Lewis, M. Siffová, M. Akermanová, T. L. Moore
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Kráska a zviera

Muzikál USA (2017). Vstúpte a buďte našim hosťom. Prežite príbeh starý ako samotný čas. Veľkolepá hraná adaptácia klasickej animovanej rozprávky Kráska a zviera. Legendárny príbeh mladej dievčiny…
film JOJ 20:35

Doktor Spánok

film HBO 23:55

Bournovo ultimátum

film JOJ 23:10

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.