Pán prstenů: Společenstvo Prstenu

film
V první části epického mistrovského díla J. R. R. Tolkiena Pán prstenů zdědí nesmělý mladý hobit jménem Frodo Pytlík prostý zlatý prsten. Ví, že je prsten obdařen nadpřirozenou mocí, ale netuší, že on sám drží v rukou klíč k záchraně - nebo zotročení - celého světa. Nyní se Frodo - doprovázený kouzelníkem, elfem, trpaslíkem, dvěma lidmi a třemi věrnými hobitími přáteli - musí stát největším hrdinou, jakého kdy svět poznal, aby zachránil zemi a lidi, které miluje.
Réžia P. Jackson
Hrajú E. Wood, I. McKellen, V. Mortensen, S. Astin, L. Tylerová
Rok výroby 2001
Krajina Spojené štáty, Nový Zéland

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Kráska a zviera

Muzikál USA (2017). Vstúpte a buďte našim hosťom. Prežite príbeh starý ako samotný čas. Veľkolepá hraná adaptácia klasickej animovanej rozprávky Kráska a zviera. Legendárny príbeh mladej dievčiny…
film JOJ 20:35

Doktor Spánok

film HBO 23:55

Bournovo ultimátum

film JOJ 23:10

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.