Ralph búra internet

film
Animovaná komédia USA (2018). Šesť rokov po udalostiach z filmu Ralph Rozbi-to sa darebák Ralph a Vanellope stali dobrými priateľmi. Vo svojej arkádovej videohre objavia wi-fi router, ktorý ich dovedie k novým dobrodružstvám. Spoločne opúšťajú videoherňu a vydávajú sa do rozsiahlych, nezmapovaných a vzrušujúcich vôd internetu, ktoré hromotĺk Ralph poriadne rozčerí. Budú musieť riskovať všetko, aby dokázali uspieť v pátraní po náhradnej súčiastke do Vanellopinej videohry. Budú úspešní? A prežije svetová sieť Ralphovu zrážku s internetom? Hromotĺk Ralph, známy zloduch z videohier, a jeho malá kamarátka Vanellope musia spoločne podstúpiť riskantné dobrodružstvo, aby našli náhradnú súčiastku do Vanellopinej videohry. Opúšťajú bezpečie svojej videoherne a vydávajú sa do rozsiahleho a vzrušujúceho sveta internetu. Cestou stretávajú všemožných obyvateľov siete, Webčanov, a putujú jeho zákutiami od veselých otvorených detských hier po temné hlbiny Dark webu. Spoznávajú aj internetového podnikateľa Yesssa, ktorý je hlavným algoritmom a dušou trendovej stránky BuzzzTube. Darebák Ralph Rozbi-to však nie je ľahká váha, a tak je otázne, či svetová sieť dokáže prežiť jeho brutálnu zrážku s internetom.
Réžia P. Johnston, R. Moore
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Bad Boys 2

Akčná komédia USA (2003).
film Nova 22:10

Vládkyňa zla 2

film JOJ 20:35

Zbouchnutá

film Nova Cinema 21:55

Černý jestřáb sestřelen

Válečné drama USA/VB (2001). V roce 1993 vstoupily jednotky OSN do Somálska, aby pomohly uklidnit tamní občanskou válku. Ovšem zdánlivě bezpečně naplánovaná mise se změní v zoufalý boj proti…
film Prima Cool 18.9. o 22:05

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 18.9. o 22:50

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 14.9. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.