Prázdniny (8/10)

seriál
Letná škola. Komediálny seriál SR (2016). Janova zábavná letná škola sa deťom nepáči. Učenie počas prázdnin sa zdá byť padnuté na hlavu aj Zdenovi a Lacovi, ktorí svoje deti vyslobodia z pazúrov šialeného učiteľa. Keď sa však pochvália svojim ženám, dostanú, naopak, vynadané. A tak sa všetci žiaci opäť ocitnú v Janovej škole. Lily je rozhodnutá proti učeniu bojovať a spolu s Ondrejom vymyslia plán. Po obednej sieste, kedy už má Jano prichystané ďalšie testíky, sú decká fuč. Jano sa im vyhráža, ale nikto do školy neprichádza. Laco so Zdenom však nájdu odkaz, ktorý hovorí, že deti sa vzbúrili a ak ich chcú dospeláci nájsť, musia postupovať podľa zašifrovaných indícií. Laco aj Zdeno sa pri tom zabávajú, ale Jano hru berie až príliš vážne. Začína sa naháňačka, v ktorej sú deti vždy o krok vpredu. V tento deň dostávajú zabrať aj ženy, ktoré v meste strážia Dášinu sestru Simonu. Tá sa zrútila z rozchodu s frajerom. Rieši to tak, že sa nechá zbaliť čašníkom a utečie s ním na intrákový žúr. Dievčatá sa ju, samozrejme, vyberú zachrániť, ale trochu sa im to vymkne z rúk. Nikdy nie je neskoro na šťastné detstvo. Traja bratranci Jano, Zdeno a Laco majú ťažkú úlohu. Ukázať svojim deťom, že prežiť sa dá aj na kopaničiarskej chalupe bez počítača a televízora. Jedna chalupa, dva týždne, traja chlapi, šesť detí, množstvo krásnych i bláznivých zážitkov, to sú prázdniny na aké sa nezabúda. Epizódne úlohy: Romana Ondrejíčková, David Uszák, Dušan Kaprálik a ďalší.
Réžia I. Predmerský
Hrajú T. Matonoha, Ľ. Kostelný, M. Igonda, L. Siposová, Z. Norisová, K. Greppelová, Ľ. Paulovič, S. Kennedy, K. Kubánková, A. Kummer, M. Filipko, M. Rovňáková, A. Heftyová
Rok výroby 2016
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:40

Heydrich: Muž so železným srdcom

film JOJ Plus 23:35

Solo: Star Wars Story

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.