Naši II (18)

seriál
Každodenný kolotoč. Komediálny seriál SR (2016). Samka zaujíma, prečo chodí Oliver do súkromnej školy a on s Tomášom nie. Aj Tomášovi sa zdá, že Oliver má v tejto rodine samé privilégiá, ba dokonca nosí aj školskú uniformu. Rasťo tiež naštrbí presvedčenie rodičov, že ich rozhodnutie zapísať Olivera na súkromnú školu bolo dobré. Tomáš so Samkom to považujú za nespravodlivé, čo aj náležite argumentujú. Marián vypočítava, koľko desiat do školy budú musieť chlapcom ešte chystať. Lujza s Mariánom upratujú chladničku po svojom. Zjedia všetko, čo sa im zdá byť zbytočné. Nanešťastie, svojím prejedaním si obaja pokazia žalúdky. Mia má skvelý nápad ako pomôcť mame Lujze s ukladaním bielizne. Mia s Tomášom chcú prekvapiť Lujzu a varia na večeru cestoviny. Aj druhá séria úspešného komediálneho seriálu TV JOJ nám ukáže, ako vyzerá denný kolotoč jednej päťčlennej rodiny a aké náročné a krehké umenie je rodičovstvo. Navyše pribudnú nové postavy - Lujzin otec, dedko Jožko, babka Milka, Tomášova frajerka Mia a Lujzina najlepšia kamarátka Andrea. Rodičia Marián a Lujza Rodinovci zápasia s výchovou troch synov - najstarší Tomáš je zádumčivý introvert, prostredný Oliver je veľký bitkár a najmladší Samko neposedné šidlo. Ako si rodičia poradia s výchovou a nekonečnými otázkami troch večne zvedavých chalanov?
Réžia P. Begányi
Hrajú L. G. Schrameková, M. Miezga, M. Bolf, D. Krajčík, G. Miler, R. Jakab, S. Polyaková, P. Šimun, D. Sanitrová, A. Karnasová
Rok výroby 2016
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23:05

Star Wars: Epizoda IX - Vzestup Skywalkera

film Nova Cinema 20:00

Anna

film Dajto 20:30

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Terminátor 2: Deň zúčtovania

film Dajto 1.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.