Nečakané odhalenie

film
Nichole Barlowová (AGNES BRUCKNEROVÁ) prichádza do San Pedra s dcérou Evou (DAKOTA BRIGHTOVÁ) na pohreb svojej matky. Vyzýva svoju odcudzenú sestru Annie (CAITY LOTZOVÁ), aby jej pomohla vyriešiť obchodné a finančné záležitosti, ale Annie je ešte stále traumatizovaná spomienkami na zlé zaobchádzanie zo strany nebohej matky, a nechce sa vrátiť do miest, kde strávila detstvo. Nichole presvedčí svoju sestru Annie, aby prišla aspoň na matkin pohreb. Nichole však bez stopy zmizne a Eva zostane s Nicholinou sesternicou Liz (KATHLEEN ROSE PERKINSOVÁ). Onedlho sa stratí aj Liz a polícia rozbieha vyšetrovanie. Aj keď Annie tvrdí, že v dome, kde vyrastala, sa odohrávajú nadprirodzené udalosti, stáva sa hlavnou podozrivou. Všetko sa zmení, keď vyšetrovanie preberie detektív Bill Creek (CASPER VAN DIEN). Ten cíti, že v dome je niečo divné. Medzitým Annie privolá médium, veštkyňu Stevie (HALEY HUDSONOVÁ), ktorá je presvedčená, že za zmiznutie Nichole a Liz je zodpovedný duch Anninej matky. Žena však Annie upozorní, že v dome na ňu číha veľké nebezpečenstvo. Annie sa rozhodne pokračovať v pátraní a odhaľuje temné tajomstvá z minulosti svojej rodiny.
Réžia N. McCarthy
Hrajú C. Lotzová, C. Van Dien, A. Brucknerová, K. R. Perkinsová, H. Hudsonová
Rok výroby 2012
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Thor: Ragnarok

Akční fantasy film USA/Austr. (2017). Rhor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok,…
film Nova Cinema 20:00

Svetová vojna Z

film Dajto 20:30

Wonder Woman 1984

film HBO 21:30

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu

film JOJ Plus 2.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.