Na nože

film
Tesne po oslave 85. narodenín Slávneho autora detektívok Harlana Thrombeya (CHRISTOPHER PLUMMER) nájdu spisovateľa v jeho sídle mŕtveho. Na mieste činu sa nečakane rýchlo objaví svojrázny a šarmantne neodbytný detektív Benoit Blanc (DANIEL CRAIG). Postupne sa zoznamuje s členmi rozhádanej excentrickej rodiny aj s oddaným služobníctvom, aby rozmotal sieť dômyselne utkanú zo lží a poloprávd a vylovil z nej pravdu o smrti starého pána. Slávny spisovateľ mysterióznych kriminálnych príbehov Harlan Thrombey je mŕtvy. Zomrel hneď po oslave svojich 85. narodenín. Samovražda? Vražda? Všetci v jeho okolí sú podozriví. Vyšetrovanie vedie súkromný detektív Benoit Blanc. Je zvedavý, sebavedomý, štýlový, šarmantný a jeho vyšetrovacie metódy sú jedinečné. Je ako slávny Hercule Poirot. Blanc zisťuje, že všetci mu klamú, od členov Harlanovej výstrednej, rozhádanej a nefunkčnej rodiny, až po oddaný personál. Pomaly rozmotáva sieť pretvárky, klamstiev a sebeckých lží, aby odhalil pravdu o Harlanovej smrti.
Réžia R. Johnson
Hrajú D. Craig, Ch. Evans, J. L. Curtisová, Ch. Plummer, M. Shannon, A. de Armasová, D. Johnson, T. Colletteová, L. Stanfield, J. Martell a ďalší
Rok výroby 2019
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Thor: Ragnarok

Akční fantasy film USA/Austr. (2017). Rhor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok,…
film Nova Cinema 20:00

Svetová vojna Z

film Dajto 20:30

Wonder Woman 1984

film HBO 21:30

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu

film JOJ Plus 2.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.