Štvaná zver

film
Akčný film USA (2010). Nemôžete zastaviť človeka, ktorý sa nezastaví pred ničím. Scott Kane musí zohnať štvrť milióna na záchranu svojho syna. Buď zoberie špinavú prácu pre podsvetie a žena ho opustí, pretože jej prisahal, že bude žiť poctivo, alebo ponuku odmietne a jeho dieťa zomrie, pretože mu nezaplatil neodkladnú operáciu srdca. Scott Kane, muž s temnou minulosťou, sa snaží žiť poctivým rodinným životom. Keď jeho syn Owen ťažko ochorie, život mu môže zachrániť len neodkladná operácia srdca za štvť milióna dolárov. Kane nemá na výber. Aby zohnal obrovskú sumu, musí sa obrátiť na zločineckého bossa Daniela Morgana, hoci tým riskuje stratu dôvery a lásky svojej manželky Anny, ktorej prisahal, že s podsvetím skončil. Morgan ponúkne Kaneovej rodine pomoc za malú protislužbu, ale podrazí ho. Neplánuje mu požičať peniaze ani ho nechať nažive. Najme špinavého policajta Jacea Olsena, aby ho zabil. Kane však utečie z väzenia, aby sa pomstil a zachránil svojho syna. Keďže má v pätách nielen agenta FBI Thompsona, ale aj políciu a zabijaka Olsena, Kane musí využiť všetky svoje schopnosti, aby unikol prenasledovateľom a ochránil svoju rodinu.
Réžia B. Gourley
Hrajú D. Fuller, E. Embry, W. Devane, W. Atherton, W. Ableová, E. Maurová, P. Rae, T. Adamsová, S. Beringer, Ch. Flandersová
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Thor: Ragnarok

Akční fantasy film USA/Austr. (2017). Rhor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok,…
film Nova Cinema 20:00

Svetová vojna Z

film Dajto 20:30

Wonder Woman 1984

film HBO 21:30

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu

film JOJ Plus 2.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.