Skutočné príbehy

seriál
Chlap na roztrhnutie. Seriál SR (2017). Tragikomický príbeh notorického neverníka, aký sa môže stať každému nepoučiteľnému sukničkárovi. Niektorí muži sú na zjedenie, iní na roztrhanie a prelietavý Fedor je chlapom na roztrhnutie. Nedokáže totiž odolať krásam nežného pohlavia, a tak mu jedna žena v živote zásadne nestačí. Dlho dokázal šarmantne korčuľovať medzi manželkou, milenkou číslo jeden aj milenkou číslo dva, ale dovtedy sa chodí s krčahom po vodu, až kým sa nerozbije na márne kúsky. Fedorovi sa začne priam lavínovito rúcať jeho pohodlný svet plný klamstiev a poletovania medzi tromi ženami, keď sa jeho tajomstvo prevalí. Jeho submisívna manželka sa zrazu zmení na zúrivú obludu, milenkám prasknú nervy a z loviaceho alfasamca sa stáva vystrašená obeť. Ako z toho dokáže vykorčuľovať? Nie je nič horšie, než podvádzaná a urazená žena, a keď to vynásobíte tromi, obrovský problém je na svete... Príbehy, aké dokáže napísať len sám život. Najzaujímavejšie príbehy píše sám život, a preto sa náš seriál inšpiroval výlučne diváckymi námetmi. V zaujímavom spracovaní a so skvelým hereckým obsadením ponúka divákom neobyčajné príbehy plné bizarných problémov a životných situácií, ktoré môžu postretnúť hocikoho z nás. Väčšinou sú to tragikomické príbehy s ľúbostnou alebo humorne ladenou zápletkou, aké dokáže vymyslieť len sám život. Ich hrdinovia sa presvedčia na vlastnej koži, že stále platia staré pravdy "Čert nikdy nespí!" a "Všetko zlé je na niečo dobré!".
Réžia K. Herczegová
Hrajú P. Cibula, M. Minichová, R. Derzsi, B. Kováčiková
Rok výroby 2017
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:40

Heydrich: Muž so železným srdcom

film JOJ Plus 23:35

Solo: Star Wars Story

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.