Dr. House IV (2)

seriál
Túžba. Seriál USA (2007). Dr. Housea osloví elitná bojová pilotka Greta, ktorá kandiduje na pozíciu astronautky vo výcvikovom programe NASA. Pri tréningu na simulátore začala mať podivné halucinácie a zvuk sa jej menil na obraz. Greta trpí neurologickými ťažkosťami, ktoré spôsobujú, že počuje očami a vizuálne zážitky vníma ako zvuk. Housea požiada, aby ju liečil v tajnosti, pretože NASA by ju neprijala, keby sa dozvedela o jej problémoch. House ju začne vyšetrovať spolu s adeptmi do svojho lekárskeho tímu, ktorí práve prišli na konkurz. Zoznam uchádzačov sa postupne skracuje, ale Gretu nikto nedokáže diagnostikovať. Tú správnu diagnózu nakoniec určí doktor Chase, ktorý sa len náhodou ocitol na svojom bývalom pracovisku. Zachraňovať životy je jeho poslanie. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia D. Sarafian
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová, J. Spencer
Rok výroby 2007
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Akční thriller USA/SAE/ČR (2011). Ethan Hunt a jeho tým mají další tajný úkol - odhalit a zneškodnit extremistu přezdívaného Kobalt. Když je v Kremlu odpálena bomba a vina padne na Hunta, tak…
film Prima Cool 20:15

Parker

film Prima 22:35

Anna

film Markíza 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.