Stratené duše (12/22)

seriál
Mysteriózny seriál USA (2005). Melinda stretne zmäteného ducha komika, ktorý spáchal samovraždu a uviazol medzi svetom živých a mŕtvych. Pomôže mu, aby sa zmieril s blížnymi a našiel cestu za svetlom. Duch je zmätený a nerozumie, kde sa vlastne nachádza. Melinda zistí, že komik spáchal samovraždu pre nezhody s blízkymi ľuďmi, a preto musí jeho duchovi pomôcť, aby sa s blížnymi uzmieril a pokojne mohol odísť za večným svetlom. Ako sa podarí Melinde pomôcť osamelo zblúdilej duši nájsť východisko? Jennifer Love Hewittová ako Melinda vládne neobyčajnou schopnosťou načúvať hlasom mŕtvych. Vie, že jedine ona môže pomôcť dušiam zosnulých ľudí, ktoré nemôžu nájsť pokoj a odísť za večným svetlom. Od duchov, ktorí blúdia medzi nebom a zemou, odovzdáva dôležité správy žijúcim ľuďom.
Réžia E. Laneuville
Hrajú J. L. Hewittová, D. Conrad, A. Tylerová
Rok výroby 2005
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Akční thriller USA/SAE/ČR (2011). Ethan Hunt a jeho tým mají další tajný úkol - odhalit a zneškodnit extremistu přezdívaného Kobalt. Když je v Kremlu odpálena bomba a vina padne na Hunta, tak…
film Prima Cool 20:15

Parker

film Prima 22:35

Anna

film Markíza 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.