Skutočné príbehy

seriál
Moji milí susedia. Seriál SR (2017). Ak máte vo svojej blízkosti dobrých susedov, s ktorými si rozumiete, navzájom si pomáhate a zaobídete sa bez väčších sporov, môžete si gratulovať. Nie každý má také šťastie. Doktorka Elena Porubská, ktorá sa prisťahuje na vidiek so svojou dospievajúcou dcérou Viktóriou pocíti, aké je to žiť vedľa susedov, ktorí sú viac než "len trochu" svojrázni. Akčné trio - dedko Karol, syn Milan a vnuk Dávid - ukážu ženám, že s takýmito susedmi sa rozhodne nebudú nudiť, ani keby veľmi chceli. Karol Kmeť je veľmi vynaliezavý v tom, ako liezť neskutočne na nervy a najradšej vyzváňa susedom počas hlbokej noci, Milan si rád vypije a vtedy sa cíti byť doslova magnetom na ženy a David priam fanaticky rád pitve ryby. Zvládnu dve ženy výstrelky svojich susedov, alebo sa toto spolužitie neskončí dobre? Dozviete sa v dnešnej zábavnej epizóde seriálu Čert nikdy nespí. Príbehy, aké dokáže napísať len sám život. Najzaujímavejšie príbehy píše sám život, a preto sa náš seriál inšpiroval výlučne diváckymi námetmi. V zaujímavom spracovaní a so skvelým hereckým obsadením ponúka divákom neobyčajné príbehy plné bizarných problémov a životných situácií, ktoré môžu postretnúť hocikoho z nás. Väčšinou sú to tragikomické príbehy s ľúbostnou alebo humorne ladenou zápletkou, aké dokáže vymyslieť len sám život. Ich hrdinovia sa presvedčia na vlastnej koži, že stále platia staré známe pravdy - "Čert nikdy nespí!" a "Všetko zlé je na niečo dobré!".
Réžia K. Herczegová
Hrajú N. Vladařová-Jelušová, M. Trokanová, D. Kaprálik, G. Hološka, R. Schleifer
Rok výroby 2017
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Akční thriller USA/SAE/ČR (2011). Ethan Hunt a jeho tým mají další tajný úkol - odhalit a zneškodnit extremistu přezdívaného Kobalt. Když je v Kremlu odpálena bomba a vina padne na Hunta, tak…
film Prima Cool 20:15

Parker

film Prima 22:35

Anna

film Markíza 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.