Súdna sieň

zábava
Stará semetrika. SR (2015). Nie všetci slovenskí dôchodcovia sú odkázaní na to, aby žili z ruky do úst, nikam nechodili a nič si nedopriali. Niektorí svoju starobu prežívajú aktívne, často a veľa cestujú – obzvlášť, keď majú solventné deti, ktorým nerobí problém podeliť sa s peniazmi aj so svojimi rodičmi. Takto nejako si žije aj pani Sidónia Pišteková, dôchodkyňa, ktorá je viac na cestách než doma. Lenže nie každému sa jej spôsob života páči. A to je jadro problému, kvôli ktorému prichádza na súd táto staršia dáma a istý pán Ernest Gardela – muž v najlepších rokoch.
Réžia I. Predmerský
Hrajú J. Penc, R. Názlerová, N. Uličná, M. Lipke, D. Mikulášik
Rok výroby 2015
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:40

Heydrich: Muž so železným srdcom

film JOJ Plus 23:35

Solo: Star Wars Story

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.