Súdna sieň

zábava
Robota ti je prednejšia. SR (2015). Katka a Ivan tvorili pár ešte počas vysokoškolských štúdií. Rok po škole sa zosobášili, dnes majú šesťročného syna Kristiána a dvojročnú dcérku Líviu. Napriek tomu, že obaja svoje deti ľúbia, dnes stoja pred rozvodovým súdom. Katka tvrdí, že jej manžel sa veľmi zmenil, už to nie je muž, ktorého poznala kedysi. Podľa nej sa o rodinu nestará, myslí v prvom rade na seba, až potom na deti. Ona je kdesi ďaleko v pozadí. Ivan naopak tvrdí, že z Katky sa stala obyčajná hysterka. Sudca Alfonz Richter má pred sebou ťažké rozhodnutie. Rozvedie manželstvo, v ktorom sú dve malé deti?
Réžia Ivan Predmerský
Hrajú J. Penc, P. Palevičová, R. Názlerová, K. Putirková, P. Kohányi, S. Štefániková, I. Benčať
Rok výroby 2015
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.