Súdna sieň

zábava
Syn v ohrození. SR (2015). V súdnej sieni sme riešili už mnohé rodinné problémy a dnes sa pozrieme do ďalšej rozhádanej rodiny. Medzi bratrancami Jánom a Šimonom už dlhé roky vládlo podivné napätie. Jeden o druhom si vždy myslel, že s ním nezmyselne súťaží, chce dosiahnuť viac, mať lepší život, viac peňazí i úspechov. Táto tichá, nevyslovená vojna vyvrcholila incidentom, pri ktorom Šimon zachránil Janovho syna. A akej vďaky sa za to Šimonovi dostalo? Jano ho žaluje za poškodený majetok. Zdá sa vám to ako nezmysel? Sledujte dnešnú Súdnu sieň!
Réžia Ivan Predmerský
Hrajú J. Penc, J. Hittnerová-Frličková, R. Názlerová, J. Srnka, P. Tulipán, A. Spodniaková, D. Šepela
Rok výroby 2015
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Akční thriller USA/SAE/ČR (2011). Ethan Hunt a jeho tým mají další tajný úkol - odhalit a zneškodnit extremistu přezdívaného Kobalt. Když je v Kremlu odpálena bomba a vina padne na Hunta, tak…
film Prima Cool 20:15

Parker

film Prima 22:35

Anna

film Markíza 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.