Zoo (39)

seriál
Striptérka Monika si chce v ZOO požičať hada na vystúpenie. Maroš musí zachraňovať nielen otca, ale aj celý striptízový klub. Milana však uštipne jedovatý had a musí ísť okamžite do nemocnice. Nikto však nevie zohnať protijed. Peter sa bojí vyšetrovateľovi Jonášovi povedať, čo vie o Kowalskom. Dominika dostáva dobrú správu – budú slony! Celá ZOO sa teší z budúceho prírastku. Zdeno potvrdí Petrovo podozrenie – potrava pre zubry bola otrávená. Po Krásnohorskom sa však zľahla zem. Tajomník si u diplomata vyrobil poriadny problém. Diplomat na neho tlačí, aby pritvrdil a Petra sa zbavil raz a navždy. Šekelová sa vracia do ZOO. Peter sa vzdá myšlienky na vzťah s Dominikou.
Réžia B. Mišík, I. Predmerský
Hrajú J. Koleník, T. Pauhofová, M. Igonda, J. Vajda, M. Bahúl, F. Kovár, O. Hlaváček, A. Hryc, Z. Tlučková, A. Ďuránová, Z. Šebová, Cs. Kassai, E. Havasiová, M. Slovák, T. Hanák, P. Šimun, J. Hansman, L. Vráblicová, K. Stražanová, J. Hrčka, D. Pribullová, D. Richterová, P. Boublík, S. Kašperová, E. Matejková, J. Stražan, R. Halák, A. Szvrcsek, B. Ondrejková, M. Breinerová, J. Valocká, M. Beňuš, P. Višňovský, Ľ. Roman
Rok výroby 2016
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 23:05

Star Wars: Epizoda IX - Vzestup Skywalkera

film Nova Cinema 20:00

Anna

film Dajto 20:30

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Terminátor 2: Deň zúčtovania

film Dajto 1.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.