Zoo (39)

seriál
Striptérka Monika si chce v ZOO požičať hada na vystúpenie. Maroš musí zachraňovať nielen otca, ale aj celý striptízový klub. Milana však uštipne jedovatý had a musí ísť okamžite do nemocnice. Nikto však nevie zohnať protijed. Peter sa bojí vyšetrovateľovi Jonášovi povedať, čo vie o Kowalskom. Dominika dostáva dobrú správu – budú slony! Celá ZOO sa teší z budúceho prírastku. Zdeno potvrdí Petrovo podozrenie – potrava pre zubry bola otrávená. Po Krásnohorskom sa však zľahla zem. Tajomník si u diplomata vyrobil poriadny problém. Diplomat na neho tlačí, aby pritvrdil a Petra sa zbavil raz a navždy. Šekelová sa vracia do ZOO. Peter sa vzdá myšlienky na vzťah s Dominikou.
Réžia B. Mišík, I. Predmerský
Hrajú J. Koleník, T. Pauhofová, M. Igonda, J. Vajda, M. Bahúl, F. Kovár, O. Hlaváček, A. Hryc, Z. Tlučková, A. Ďuránová, Z. Šebová, Cs. Kassai, E. Havasiová, M. Slovák, T. Hanák, P. Šimun, J. Hansman, L. Vráblicová, K. Stražanová, J. Hrčka, D. Pribullová, D. Richterová, P. Boublík, S. Kašperová, E. Matejková, J. Stražan, R. Halák, A. Szvrcsek, B. Ondrejková, M. Breinerová, J. Valocká, M. Beňuš, P. Višňovský, Ľ. Roman
Rok výroby 2016
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.