Súdna sieň

zábava
Otrok. SR (2013). Pani Klára je riaditeľkou detského domova, kde Adamko žil od svojho narodenia, keď sa ho zriekla vtedy sotva 17-ročná matka Jolana, až do dovŕšenia 6-tich rokov, keď sa k nej vrátil. Pani Klára žiada súd, aby matke odňal syna z osobnej starostlivosti a vrátil ho do domova. Dnes 8-ročný chlapec žije u svojej matky. Býva v dome bez vody, elektriny a toalety a je doslova otrokom celej rodiny. Ráno vstáva ráno o štvrtej, aby pomohol obriadiť dobytok - kravy, ovce a iné zvieratá, potom o siedmej ide do školy. Riaditeľka domova pani Klára tvrdí, že Jolana nie je dobrá matka a navrhuje zbaviť ju rodičovských práv. Kto má pravdu a ako rozhodne súd? Čo je lepšie pre malého chlapca, teplo detského domova alebo láska matky v dome bez vody, elektriny a toalety? Účinkujú: J. Buršáková, R. Kuric, J. Hittnerová-Frličková, J. Mikušovičová, K. Václavová, P. Meszároš, S. Hulala, E. Lőrinczová a ďalší.
Réžia Ivan Predmerský
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:40

Heydrich: Muž so železným srdcom

film JOJ Plus 23:35

Solo: Star Wars Story

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.