Súdna sieň

zábava
Skoro ma šľak trafil. SR (2013). Pani Hermína je kuchárka a miluje sledovať televíziu. Keď však v správach videla reportáž o smrteľnej havárii s fotografiou svojho syna, ktorý údajne zomrel, zo šoku dostala infarkt a skoro zomrela. Neskôr však vysvitlo, že správa o jej synovi nie je pravdivá, to sa len v televízii pomýlili grafici, zamenili fotografie a jej syn žije. Dnes pani Hermína žaluje televíziu, teda vedúceho vydania spravodajskej relácie, o náhradu škody a preplatenie nemocenskej, pretože omyl televízie zanechal na jej zdraví trvalé následky. Ako rozhodne súd? Henrich Továrek, vedúci vydania spravodajskej relácie, dostane za svoju chybu výpoveď z televízie a aj pani Hermína vysúdi nejaké tie eurá. Je to jeden z mála prípadov, kedy pravda a spravodlivosť občas zvíťazia nad zlom. Účinkujú: J. Penc, P. Palevičová, J. Štubniak, M. Hetešová, L. Goduš, A. Senešiová, I. Gundová, M. Gerlici a ďalší.
Réžia I. Predmerský
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:40

Heydrich: Muž so železným srdcom

film JOJ Plus 23:35

Solo: Star Wars Story

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.