Súdna sieň

zábava
Všetci sú proti matke. SR (2013). Súdna sieň už zažila mnoho prípadov, keď rodina označila svojho člena za čiernu ovcu. Dnes sa však v tejto pozícii ocitla matka rodiny, a to údajne nie vlastnou vinou. Nepije, nefajčí, nehazarduje, príkladne sa stará o domácnosť. Napriek tomu si ju neváži jej dcéra a manžel ju považuje len za lacnú pracovnú silu. Ingrid je navyše takmer úplne bez peňazí, a preto žiada od svojho manžela výživné. Má na to právo? A prečo ju vlastne všetci odpísali? Účinkujú: J. Penc, R. Názlerová, N. Uličná, L. Rudická, L. Pecho, V. Ďuratná, E. Heribanová, O. Slašťan a ďalší.
Réžia I. Predmerský
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.