Návrat Mary Poppins

film
(Mary Poppins Returns) Keď stratíte cestu, nezabudnite, že kúzlo sa vždy vráti. Nové pokračovanie klasickej rodinnej rozprávky. Kúzelná opatrovateľka Mary Poppins sa vracia, aby pomohla mladej generácii Banksovcov znovu objaviť radosť a šťastie, ktoré im v ťažkom životnom období tak zúfalo chýbajú. Niekoľko desaťročí po svojej pôvodnej návšteve sa neobyčajná pestúnka Mary Poppins vracia do Londýna, aby s pomocou veselého údržbára pouličných lámp Jacka a svojich jedinečných kúzelníckych schopností pomohla Michaelovi a novej generácii rodiny Banksovcov nájsť životnú radosť a prekonať neľahké životné obdobie. Píše sa rok 1930 a svetom vládne hospodárska kríza. Deti známe z pôvodného príbehu, Michael a Jane Banksovci, sú už dospelé. Michael so svojimi tromi deťmi a vychovávateľkou Ellen žijú v Čerešňovej ulici v Londýne. Po tom, čo Michael prekoná osobnú stratu, objaví sa v rodine Banksovcov opäť tajomná opatrovateľka Mary Poppins. S pomocou veselého údržbára lámp Jacka, ktorý vnáša do ulíc Londýna svetlo a život, a svojich jedinečných kúzelných schopností pomôže rodine znovu nájsť stratenú radosť a šťastie. Mary zoznámi deti s množstvom svojráznych postáv a rozprávkových postavičiek, medzi ktorými žiari jej svojrázna sesternica Topsy. Americká rodinná fantazijná komédia (2018). Hrajú: Emily Bluntová, Lin-Manuel Miranda, Ben Whishaw, Emily Mortimerová, Meryl Streepová, Colin Firth, Julie Waltersová, Dick Van Dyke, Angela Lansburyová, Pixie Daviesová a ďalší. Réžia: Rob Marshall (premiéra) (od 12 rokov)
Réžia R. Marshall
Hrajú E. Bluntová, L.-M. Miranda, B. Whishaw, E. Mortimerová, M. Streepová, C. Firth, J. Waltersová, D. Van Dyke, A. Lansburyová, P. Daviesová
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Akční thriller USA/SAE/ČR (2011). Ethan Hunt a jeho tým mají další tajný úkol - odhalit a zneškodnit extremistu přezdívaného Kobalt. Když je v Kremlu odpálena bomba a vina padne na Hunta, tak…
film Prima Cool 20:15

Parker

film Prima 22:35

Anna

film Markíza 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.