Súdna sieň

zábava
Otec by sa v hrobe obracal. SR (2013). Dnes sa na súde stretnú súrodenci Skarlet a Sergej. Navrhovateľka Skarlet, ktorú otec pred smrťou vydedil, chce dosiahnuť rozsudok o neplatnosti vydedenia. Otca pobúrilo, že Skarlet nikde nepracuje, žije po podnájmoch, je slobodná a hlása filozofiu nezávislosti. Ako rozhodne súd? Po vynesení rozsudku Skarlet bratovi hnusne vynadá a zľahne sa po nej zem. Sergej sa ožení, založí si rodinku a plní otcovo želanie - žiť slušne a čestne. Účinkujú: J. Penc, J. Štubniak, J. Hittnerová-Frličková, V. Tietzová, J. Miček, M. Richtr, A. Valašková, P. Višňovský a ďalší.
Réžia B. Mišík
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:40

Heydrich: Muž so železným srdcom

film JOJ Plus 23:35

Solo: Star Wars Story

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.