Súdna sieň

zábava
Cyklista. SR (2013). Dnes pojednávame o náhrade škody a ochrane osobnosti medzi Klaudiom Slaničkom a Herbertom Gunterom. Navrhovateľ Klaudius sa pätnásť rokov venoval profesionálnej cyklistike, a keď mal úspech na dosah, podrazil ho jeho tréner Herbert. Alebo to bol niekto iný? Klaudia vyrazili z reprezentačného tímu, popísali o ňom svinstvá a dnes o neho nezakopne ani posledný vrátnik z klubu. Kto je vinný? Kto zámerne zničil kariéru profesionálneho cyklistu Klaudia? Účinkujú: J. Buršáková, I. Gontko, P. Palevičová, R. Havlík, M. Petriľák, M. Novák, D. Kurucová, P. Pagáč a ďalší.
Réžia B. Mišík
Rok výroby 2013
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:40

Heydrich: Muž so železným srdcom

film JOJ Plus 23:35

Solo: Star Wars Story

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.