Família

dokument
Katka a Martin sa zoznámili pri práci v nemocnici na detskom ÁRE. Ich príbeh sa nedá opísať ako láska na prvý pohľad. Katka mala v tom čase tesne pred svadbou a Martin bol tiež v dlhodobom vzťahu. Na ich prvé stretnutie Katka nespomína veľmi optimisticky, Martin jej vraj dával pocítiť, že má málo profesionálnych skúseností. Napriek nie príliš ružovému začiatku pozval Martin Katku po čase von a odvtedy sa od seba neoddelili. Po dvoch týždňoch začali spolu bývať, potom si kúpili byt, mali svadbu, psa, splatili lízing na auto, prerobili si chatu. Keď si uvedomili, že všetko po čom túžili už majú, povedali si, že je čas na to, aby sa stali rodičmi. Po prvotných neúspechoch skúšali rôzne výživové doplnky, diéty, ale nič nepomáhalo ... Tak si povedali, že asi to tak má byť, nebudú sa stresovať a dieťa si adoptujú. Ak sa medzitým podarí počať vlastné, radosť bude dvojnásobná, ale nebudú sa zaťažovať liečbami, či umelým oplodnením. A tak sa začala ich dlhá cesta adopčným procesom, ktorý trval až päť rokov. Napokon sa našla ich malá Dori, ktorá definitívne Reptovcov utvrdila v tom, že už majú naozaj všetko, čo potrebujú.
Rok výroby 2021
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.