Chicago Fire III (16)

seriál
III. 16 Pri požiari budovy v Chicagu sú k zásahu privolaní hasiči zo stanice 51. Pod vedením nového veliteľa Pridgena sa rozbieha záchranná akcia. Lenže v tom pribehne slečna s naliehavou prosbou o pomoc pri inej udalosti, kam následne Pridgen vyšle celú Caseyho jednotku. A to je osudná chyba. Pri požiari sa vážne zraní správca domu. Rozbieha sa preto vyšetrovanie s cieľom zistiť, kto môže za chybné rozhodnutie. A Pridgen, ten nemieni vinu nechať padnúť na seba. Jediný, kto môže Caseyho zachrániť, je Walsh, s ktorým sa nemajú v láske. Lenže po tom, čo mu Casey zachráni život, sa situácia môže zmeniť. Mouch medzitým rieši únik informácií zo spermobanky a svojho potenciálneho syna, Sylvie dohaduje pre Gabby dvojrande, a Severide sa chystá postaviť za Caseyho.
Hrajú J. Spencer, T. Kinney, M. Raymundová, L. Germanová
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Bad Boys 2

Akčná komédia USA (2003).
film Nova 22:10

Vládkyňa zla 2

film JOJ 20:35

Zbouchnutá

film Nova Cinema 21:55

Černý jestřáb sestřelen

Válečné drama USA/VB (2001). V roce 1993 vstoupily jednotky OSN do Somálska, aby pomohly uklidnit tamní občanskou válku. Ovšem zdánlivě bezpečně naplánovaná mise se změní v zoufalý boj proti…
film Prima Cool 18.9. o 22:05

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 18.9. o 22:50

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 14.9. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.