Chicago Fire III (20)

seriál
III. 20 Hasiči zo stanice 51 musia tentoraz vyraziť k nehode dvoch osobných automobilov a k dosť bizarnej situácii, ktorá zahŕňa muža napichnutého na stožiar verejného osvetlenia. Ako sa tam vôbec mohol dostať? Na pozadí toho všetkého ale hasiči riešia svoje osobné problémy. Herrmann so svojim hokejový tímom bojuje o pohár, ale malý Luke Herrmann tím dosť výrazne brzdí a je potrebné ho vystriedať. Mills môže konečne do zásahovej jednotky, ale zároveň sa musí rozhodnúť medzi prácou a svojou rodinou. Gabby zaskakuje ako zdravotníčka, Kelly sa snaží dať dokopy s April a Matt zase dostane ponuku na výstavbu niekoľkých striptízových barov. Jednému z hasičov sa na konci tejto smeny úplne zmení život. Ale ktorému?
Hrajú J. Spencer, T. Kinney, M. Raymundová, L. Germanová
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Bad Boys 2

Akčná komédia USA (2003).
film Nova 22:10

Vládkyňa zla 2

film JOJ 20:35

Zbouchnutá

film Nova Cinema 21:55

Černý jestřáb sestřelen

Válečné drama USA/VB (2001). V roce 1993 vstoupily jednotky OSN do Somálska, aby pomohly uklidnit tamní občanskou válku. Ovšem zdánlivě bezpečně naplánovaná mise se změní v zoufalý boj proti…
film Prima Cool 18.9. o 22:05

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 18.9. o 22:50

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 14.9. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.