Chicago Fire III (20)

seriál
III. 20 Hasiči zo stanice 51 musia tentoraz vyraziť k nehode dvoch osobných automobilov a k dosť bizarnej situácii, ktorá zahŕňa muža napichnutého na stožiar verejného osvetlenia. Ako sa tam vôbec mohol dostať? Na pozadí toho všetkého ale hasiči riešia svoje osobné problémy. Herrmann so svojim hokejový tímom bojuje o pohár, ale malý Luke Herrmann tím dosť výrazne brzdí a je potrebné ho vystriedať. Mills môže konečne do zásahovej jednotky, ale zároveň sa musí rozhodnúť medzi prácou a svojou rodinou. Gabby zaskakuje ako zdravotníčka, Kelly sa snaží dať dokopy s April a Matt zase dostane ponuku na výstavbu niekoľkých striptízových barov. Jednému z hasičov sa na konci tejto smeny úplne zmení život. Ale ktorému?
Hrajú J. Spencer, T. Kinney, M. Raymundová, L. Germanová
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Americký gangster

Krimidrama USA/VB (2007). Frank Lucas začínal jako řidič mafiánského bose. Po jeho smrti se Frank rozhodne, že vyplní prázdné místo na trhu a vybuduje vlastní drogové impérium. Využívá končící válku…
film Nova Cinema 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 20:30

Captain America: Občanská válka

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.