Chicago Fire III (22)

seriál
III. 22 Hasiči tentokrát musia zachraňovať muža, ktorý spadol zo zrázu. Keďže však oddiel ešte nie je na mieste, musí sa iniciatívy pri zlaňovaní a vyslobodzovaní chopiť jednotka. A to nezostane bez odozvy. Ďalším zásahom je potom požiar automobilu, ktorý sa však v tej najnevhodnejšej chvíli dá do pohybu a ohrozí životy mnohých hasičov. Sylvie s Chili do tretice zasahujú na svadbe, počas ktorej skolabovala oddávajúca. Na pozadí toho rieši Kelly pretrvávajúci spor medzi Otisom a Riceom, ktorý sa však dostáva až k samotnému veliteľovi. Je potrebné dať veci raz a navždy do poriadku. Herrmann zistí, že Chili vráža do svojho vynálezu Chilleeze všetky peniaze a keďže on sám má s neúspešnými obchodnými projektmi obrovskú skúsenosť, rozhodne sa jej pomôcť. Najväčšie starosti má ale bezpochyby Matt, na ktorého sa obráti Voight s prosbou o pomoc. Jeho priateľ, Jack Nesbitt, totiž, ako sa zdá, obchoduje s bielym mäsom, a Matt by mohol byť v rámci tohto prípadu nápomocný.
Hrajú J. Spencer, T. Kinney, M. Raymundová, L. Germanová
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Americký gangster

Krimidrama USA/VB (2007). Frank Lucas začínal jako řidič mafiánského bose. Po jeho smrti se Frank rozhodne, že vyplní prázdné místo na trhu a vybuduje vlastní drogové impérium. Využívá končící válku…
film Nova Cinema 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 20:30

Captain America: Občanská válka

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.