Umenie boja: Odplata

film
Keď zlyhajú všetky dostupné a legálne spôsoby, presadzované medzinárodnou diplomaciu, nastáva čas na... Povedzme, že alternatívny, o čosi tvrdí spôsob „vyjednávania“! To v preklade do civilnej reči znamená, že kompetentní vyšlú na tajnú misiu svojho najlepšieho muža, ktorým je v tomto prípade agent Neil Shaw (Anthony „Treach“ Criss), ktorého úlohou je nájsť a zlikvidovať skupinu severokórejských teroristov skôr, než sa im podarí získať a odpáliť atómovú bombu! Nanešťastie sa však táto akcia nečakane zvrtne a skončí sa krviprelievaním – pri pokuse zachrániť atraktívnu Sun Yi (Sung Hi Lee) sa totiž Shaw dostane do krížovej paľby a... Následne sa v dlhočiznom zozname policajne hľadaných kriminálnikov vyhupne na nepopulárnu prvú priečku ako hlavný podozrivý z vraždy! Ak chce z tejto šlamastiky vyviaznuť živý a nájsť teroristov ešte predtým, než odpália bombu na mierovom summite Spojených národov, nesmie nikomu veriť a spoliehať sa môže len sám na seba, svoje výnimočné znalosti bojových techník a nemilosrdný zákon... Svojich železných pästí!
Réžia G. Lively
Hrajú A. Criss, W. Derosa, S. H. Leeová, J. Carrollová, J. Conley
Rok výroby 2009
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Pán prstenů: Dvě věže

Dobrodružné fantasy USA./N. Zél. (2002). Druhé pokračování úspěšné filmové ságy o nebezpečném putování, jehož cílem má být zničení prokletého Prstenu moci. Moc temného pána Saurona sílí, a tak naše…
film HBO 3 23:40

Heydrich: Muž so železným srdcom

film JOJ Plus 23:35

Solo: Star Wars Story

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.