Obchod na vŕšku

film
Keď si Jo (Cindy Busby) uvedomí, že obchod so zmiešaným tovarom jej rodiny v Daisy Hills prichádza o peniaze, jej otec Duke (Paul Essiembre) začne hľadať niekoho, kto by ich živobytie pomohol zachrániť. Duke však, k nevôli Jo, povolá na pomoc jej bývalého priateľa Blakea (Marshall Williams), rodáka z Daisy Hills, ktorý odišiel za kariérou obchodného konzultanta do New Yorku. Hneď si skočia do vlasov ohľadom prístupu k záchrane obchodu: Jo chápe osobný kontakt ako mimoriadne potrebný pre malé mesto, zatiaľ čo Blake sa viac zameriava na to, ako dosiahnuť zisk. Nakoniec dospejú ku kompromisu a zdá sa, že aj ich láska môže dostať druhú šancu. Ale keď Blake dostane ponuku na prácu jeho snov a návrat do New Yorku, veci sa opäť začnú kaziť a prinútia Jo a Blakea učiniť zásadné rozhodnutie o svojej budúcnosti.
Réžia S. Geraughty
Hrajú C. Busbyová, M. Williams, E. Athavale, J. Michaelová, P. Essiembre
Rok výroby 2020
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Americký gangster

Krimidrama USA/VB (2007). Frank Lucas začínal jako řidič mafiánského bose. Po jeho smrti se Frank rozhodne, že vyplní prázdné místo na trhu a vybuduje vlastní drogové impérium. Využívá končící válku…
film Nova Cinema 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 20:30

Captain America: Občanská válka

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.