Utajený šéf II

zábava
II. 3 Tretia epizóda 2. série šou Utajený šéf ponúka divákom zákulisie najväčšieho vlastníka zjazdoviek v strednej Európe – spoločnosti Tatry Mountain Resort. Jej šéf a člen predstavenstva Igor Rattaj sa prezliekol za brigádnika Samuela, aby zistil či sťažnosti, ktoré sa množia na sociálnych sieťach, sú naozaj pravdivé. So zámienkou natáčania dokumentu o návrate Slovákov domov zo zahraničia, tak počas týždňa navštívi niekoľko prevádzok, v ktorých si vyskúša všetko – od upratovania, prípravu hotelových raňajok, nehybnosť online služieb až po záchranu života. Podarí sa mu splniť misiu až dokonca a ostať v utajení alebo jeho identitu predsa len niekto spozná?
Rok výroby 2021
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Akční thriller USA/SAE/ČR (2011). Ethan Hunt a jeho tým mají další tajný úkol - odhalit a zneškodnit extremistu přezdívaného Kobalt. Když je v Kremlu odpálena bomba a vina padne na Hunta, tak…
film Prima Cool 20:15

Parker

film Prima 22:35

Anna

film Markíza 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.