Policajné prípady

seriál Markíza Dnes o 14:55 65 min
Super finta Policajti sú na ulici zastavení zúfalou ženou, ktorá hľadá svojho manžela. Keď po ňom hliadka pátra, operačné stredisko ich pošle do bytu, kde má dochádzať k rodinným nezhodám. V samotnom byte policajti narazia na rozčúlenú pani, ktorú predtým stretli na ulici, ďalej na manžela a jeho milenku. Ukradnuté okná Hliadka musí prísť k oznamovateľovi, ktorému niekto odcudzil dvere. Muž tvrdí, že páchateľom bol najskôr jeho syn, ktorý mu tak urobil naschvál po ich vzájomnej hádke. Vymáhanie dlhov Vystrašená žena bola svedkom ozbrojeného únosu svojho priateľa. Policajti si na pomoc zavolali zásahovku, ktorá zranenú obeť únosu vyslobodí. Záhradná krádež Pri nočnom hliadkovaní v záhradkárskej oblasti policajti zbadajú podozrivú osobu, ktorá prehadzuje cez plot tašky. Ihneď sa ukáže, že sa jedná o zlodeja, ktorý má v chatke komplica.
Krajina Slovensko

Najbližšie vysielanie

dnes 14:55
Policajné prípady

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Bad Boys 2

Akčná komédia USA (2003).
film Nova 22:10

Vládkyňa zla 2

film JOJ 20:35

Zbouchnutá

film Nova Cinema 21:55

Černý jestřáb sestřelen

Válečné drama USA/VB (2001). V roce 1993 vstoupily jednotky OSN do Somálska, aby pomohly uklidnit tamní občanskou válku. Ovšem zdánlivě bezpečně naplánovaná mise se změní v zoufalý boj proti…
film Prima Cool 18.9. o 22:05

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 18.9. o 22:50

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 14.9. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.