Jednotka samovrahov

film
Po Supermanovej smrti skúša Amanda Wallerová (Viola Davis) pretlačiť medzi politickými špičkami USA program na zostavenie komanda z obzvlášť nebezpečných zločincov, ktorí by sa výmenou za kratšie tresty odňatia slobody v prípade nutnosti mohli postaviť nebezpečnej hrozbe, či už prirodzenej alebo tej z vesmíru. Po tom, čo ministrov presvedčí, stačí vybraným zloduchom implantovať mikročip s náložou priamo do krku a oddiel zabijakov je pripravený na nasadenie do akcie. Tím je vyslaný do Midway City a má odstrániť zlú čarodejnicu, ktorá si chce podmaniť celé ľudstvo. Tomuto oddielu, prezývanému Jednotka samovrahov, bude veliť plukovník Rick Flag (Joel Kinnaman).
Réžia D. Ayer
Hrajú W. Smith, J. Leto, M. Robbieová, J. Kinnaman, V. Davisová
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Déja Vu

Akční thriller USA/VB (2006). Na říčním parníku dojde k mohutné explozi, která má za následek stovky nevinných obětí. Agent neworleanské pobočky ATF zjistí, že šlo o předem připravený teroristický…
film Nova Cinema 20:00

The Circle

film JOJ 22:40

Wild Wild West

film Dajto 22:40

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Terminátor 2: Deň zúčtovania

film Dajto 1.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.