Pán profesor III (2)

seriál
III. 2 - Influencerka: Katke napriek jej kráse nevyšla kariéra v modelingu, ale je populárna medzi školskými krásavicami a užíva si vzťah s Leom, ktorý patrí k zlatej mládeži. Katka chce svoj vplyv rozšíriť aj mimo školu a vyšvihnúť sa medzi internetových influencerov, avšak followeri pribúdajú pomaly a Katka zatiaľ robí dojem za peniaze požičané za vysoký úrok. Samo s Klaudiou sa snažia presvedčiť Katku, že predstierať pred inými šťastný život nemá zmysel, ale Katkina tvrdohlavosť ich odradí. Posledná, komu ešte na Katke záleží, je Niki, lenže Katka odmieta pomoc aj od nej.
Hrajú T. Maštalír, G. Marcinková, R. Luknár, P. Polnišová, P. Nádasdi, S. Trnka
Rok výroby 2021
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Déja Vu

Akční thriller USA/VB (2006). Na říčním parníku dojde k mohutné explozi, která má za následek stovky nevinných obětí. Agent neworleanské pobočky ATF zjistí, že šlo o předem připravený teroristický…
film Nova Cinema 20:00

The Circle

film JOJ 22:40

Wild Wild West

film Dajto 22:40

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Terminátor 2: Deň zúčtovania

film Dajto 1.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.