Hvězdy nad hlavou (3)

seriál
Sucho. Romantický seriál ČR (2021). Poběžovice trápi sucho. Architekt Veselý ponúkne predsedovi riešenie, ale proti tomu sa vzbúri prakticky celá dedina vrátane Lucie. Vzťah Jirku a Táne sa už rozbehol naplno a Tánin otec mu chce za každú cenu zabrániť. A do toho sa stratí starý Karásek, ktorý odišiel do mesta a nikto teraz nevie, kde je. Veselý sa ho vydá hľadať. Zapôsobí tým na Luciu? Hrajú: T. Kostková, R. Vojtek, R. Zach, F. Antonio, A. Pokorná, P. Zedníček, J. Smutná, B. Polívka, A. Mihulová, P. Nárožný, V. Žilková, V. Kopta a ďalší.
Réžia M. Kopp, D. Laňka
Hrajú T. Kostková, R. Vojtek, R. Zach, F. Antonio, A. Pokorná, P. Zedníček, J. Smutná, B. Polívka, A. Mihulová, P. Nárožný, V. Žilková, V. Kopta a ďalší
Rok výroby 2021
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Kráska a zviera

Muzikál USA (2017). Vstúpte a buďte našim hosťom. Prežite príbeh starý ako samotný čas. Veľkolepá hraná adaptácia klasickej animovanej rozprávky Kráska a zviera. Legendárny príbeh mladej dievčiny…
film JOJ 20:35

Doktor Spánok

film HBO 23:55

Bournovo ultimátum

film JOJ 23:10

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.