Ano, šéfe!

zábava
Reštaurácia Harmony v pražskej Krči pripomína klasickú pivnicu tretej až štvrtej cenovej skupiny. Cigaretový dym, zažltnuté záclony, výherné automaty a pár štamgastov popíjajúcich pivo. Človek by tu nečakal obsiahlu ponuku jedál, skôr "občerstvenie" typu utopenec či nakladaný hermelín. Ponuka jedál je však rozsiahla a nechýba v nej ani "preslávený" kaťák či plátok s broskyňou. Chuť a kvalitu jedál možno spoznať už podľa vône, ktorá sa tiahne z okienka vedúceho do kuchyne. V protiklade s názvom tu má snáď všetko k harmónii veľmi ďaleko. Majiteľ reštaurácie Štěpán Vorel je podľa svojich slov "v pohode", ale chcel by väčší zisk a hlavne dobrú ideu pre svoj podnik. Domnieva sa, že návšteva Zdeňka Pohlreicha mu pomôže rozhodnúť, kam by mala reštaurácie smerovať ďalej. Reštaurácia by sa mohla stať príjemným miestom s klasickou českou kuchyňou. Ponúka sa aj možnosť vylepšiť, respektíve vytvoriť novú ponuku "malých jedál". Aké boli rady šéfa Zdeňka Pohlreicha?
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.