Ano, šéfe!

zábava Prima PLUS Dnes o 20:15 50 min
Český Krumlov je krásne mesto, ktoré láka davy turistov. Ponuka tunajších reštaurácií sa však vo veľkej väčšine krásnou nazvať nedá a nikoho príliš neláka. V meste je samozrejme niekoľko reštaurácií s kvalitnou kuchyňou, ale keď prihliadneme na množstvo reštaurácií, ktoré tu sú, je to naozaj mizivé percento. K tým "lepším" reštauráciám sa dá zaradiť aj Pizzeria Latrán, príjemná reštaurácia s 50 miestami v renesančnom dome, v starobylom centre mesta. Tunajšia pizza, pečená na dreve, je v meste a okolí vyhlásená. Bohužiaľ ostatný taliansky repertoár reštaurácie si veľa ohlasu nezískal. Majiteľom reštaurácie je pán Jaromír Boháč. Jeho spoločnosť nevlastní iba túto pizzeriu, ale aj tri ďalšie krumlovské reštaurácie a agentúru, ktorá organizuje množstvo miestnych festivalov. Podnik je tak na pleciach prevádzkarky Lucie Rajnerovej, ktorá síce má bohaté skúsenosti, tie sa jej však nedarí pretaviť do praxe. Práve Lucii sa preto snaží Zdeněk Pohlreich pomôcť, aby naštartovali kuchyňu i personál k lepšej práci. Inšpirujte sa aj vy, ako správne pripravovať talianske jedlá a aké suroviny pri tom použiť. Nenechajte si ujsť ďalšiu reprízu obľúbeného programu Ano, šéfe!
Krajina Česko

Najbližšie vysielanie

dnes 20:15
Ano, šéfe!

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Honba na Šakala

Akčný triler Kan. (1997).
film Dajto 22:10

Lovci pokladov: Kniha tajomstiev

film JOJ Plus 20:30

Skyfall

film HBO 3 23:45

Černý jestřáb sestřelen

Válečné drama USA/VB (2001). V roce 1993 vstoupily jednotky OSN do Somálska, aby pomohly uklidnit tamní občanskou válku. Ovšem zdánlivě bezpečně naplánovaná mise se změní v zoufalý boj proti…
film Prima Cool 18.9. o 22:05

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 18.9. o 22:50

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 14.9. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.