Hněv Titánů

film
Deset let poté, co porazil hrozného Krakena, se Diův syn, polobůh Perseus, snaží žít poklidným životem. Po smrti své ženy vychovává desetiletého syna Helia, bydlí na ostrově a rybaří. Netuší, že mezitím řádí mezi bohy a Titány boj o nadvládu. Bohové totiž přišli o oddanost lidí, ztrácejí nesmrtelnost a také kontrolu nad uvězněnými Titány a jejich krutým vůdcem Kronosem. Je to otec Dia, Háda a Poseidona, ti ho před dávnými léty zbavili vlády a uvrhli ho do vězení v propasti Tartaros hluboko v podsvětí. Síla a moc Titánů stále roste, zato Diova božská moc slábne. Hádes a Diův božský syn Arés se dohodnou s Kronem na zajetí Dia a zabijí Poseidona. S pomocí královny Andromedy, Poseidonova polobožského syna Argenora a padlého boha Hefaista se Perseus vydává na zrádnou a nebezpečnou výpravu do podsvětí, aby osvobodil Dia, přemohl Titány a zachránil tak celé lidstvo.
Réžia J. Liebesman
Hrajú S. Worthington, L. Neeson, É. Ramírez, D. Huston, T. Kebbell, R. Pikeová, R. Fiennes
Rok výroby 2012
Krajina Spojené štáty, Španielsko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Kráska a zviera

Muzikál USA (2017). Vstúpte a buďte našim hosťom. Prežite príbeh starý ako samotný čas. Veľkolepá hraná adaptácia klasickej animovanej rozprávky Kráska a zviera. Legendárny príbeh mladej dievčiny…
film JOJ 20:35

Doktor Spánok

film HBO 23:55

Bournovo ultimátum

film JOJ 23:10

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.