Hvězdy nad hlavou (3)

seriál
Sucho. Seriál ČR (2020). Poběžovice trápí sucho. Architekt Veselý nabídne Předsedovi řešení, ale proti tomu se vzbouří prakticky celá vesnice včetně Lucie. Vztah Jirky a Táni už se rozjel naplno a Tánin otec mu hodlá za každou cenu zabránit. A do toho se ztratí starý Karásek, který odjel do města a nikdo teď neví, kde je. Veselý se ho vydá najít. Zapůsobí tím na Lucii?
Réžia M. Kopp, D. Laňka
Hrajú B. Polívka, T. Kostková, R. Zach, R. Vojtek, P. Nárožný, P. Zedníček, O. Vlach, K. M. Fialová, V. Žilková, V. Kopta, J. Smutná, V. K. Kubařová, M. Táborský, M. Pechlát, J. Dulava, E. Leinweberová, P. Mourková, A. Schmidtmajerová, O. Bauer
Rok výroby 2020
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Kráska a zviera

Muzikál USA (2017). Vstúpte a buďte našim hosťom. Prežite príbeh starý ako samotný čas. Veľkolepá hraná adaptácia klasickej animovanej rozprávky Kráska a zviera. Legendárny príbeh mladej dievčiny…
film JOJ 20:35

Doktor Spánok

film HBO 23:55

Bournovo ultimátum

film JOJ 23:10

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.