Honba na vraha

film Dajto Zajtra o 22:30 102 min
Séria bizarných vrážd, ktorých páchateľ nezanecháva na mieste činu absolútne žiadne stopy, ani očitých svedkov, spôsobí ostrieľanému agentovi Joeovi Merriwetherovi (Jeffrey Dean Morgan) a jeho ambicióznej partnerke Katherine Cowlesovej (Abbie Cornish) mnoho bezsenných nocí. No nech sa snažia najlepšie, ako vedia, nie a nie sa pohnúť z miesta, preto sa rozhodnú požiadať o pomoc brilantného psychoanalytika a zároveň médium Dr. Johna Clancyho (Anthony Hopkins), ktorý od tragickej smrti milovanej dcéry pred dvoma rokmi žije ďaleko od ľudí ako pustovník – v nádeji, že jeho výnimočné schopnosti ich azda dovedú na správnu stopu. To sa síce skutočne stane, lenže... Netrvá dlho a Dr. Clancy si uvedomí, že tentoraz jeho nadprirodzené nadanie na zastavenie vraha zrejme stačiť nebude, pretože ten je zjavne tiež médium – a oveľa prefíkanejšie, než on!
Réžia A. Poyart
Hrajú A. Hopkins, J. D. Morgan, A. Cornishová, C. Farrell, M. Gerald
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

zajtra 22:30
Honba na vraha

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Americký gangster

Krimidrama USA/VB (2007). Frank Lucas začínal jako řidič mafiánského bose. Po jeho smrti se Frank rozhodne, že vyplní prázdné místo na trhu a vybuduje vlastní drogové impérium. Využívá končící válku…
film Nova Cinema 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 20:30

Captain America: Občanská válka

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.