Divosi

film Dajto Streda o 23:40 126 min
Laguna Beach je idylické hniezdočko na juhu Kalifornie – a tým pádom jednoznačne absolútne dokonalé prostredie pre budhistu Bena (Aaron Taylor-Johnson), ktorého životným krédom je láska k blížnemu. A tá mu, verte tomu alebo nie, ešte aj slušne vynáša, pretože Ben svojich spoluobčanov zásobuje... Marihuanou! Spolu s najlepším priateľom, bývalým členom špeciálnych námorných jednotiek a neskôr i žoldnierom Chonom (Taylor Kitsch), sa však Ben delí nielen o príjmy z predaja drog, ale doslova o všetko – vrátane lásky k prekrásnej Ophelii (Blake Lively)! Ich nie práve typickému šťastiu nestojí nič v ceste... No len do chvíle, keď sa Elena (Salma Hayek), krutá a nemilosrdná šéfka drogového kartelu Baja, rozhodne priživiť sa na ich úspechoch. Jej „ponuka“ je totiž z kategórie tých, ktoré neradno odmietnuť, v neposlednom rade i preto, že jej pravá ruka Lado (Benicio Del Toro) naozaj veľmi dôrazne presadzuje jej záujmy! Drsní Mexičania nepochybne vôbec nerátali s tým, že Ben a Chon spolu za každých okolností držia ako siamské dvojčatá a že ich, hoci nie celkom dobrovoľne, podporuje i skorumpovaný agent z protidrogového (John Travolta), no i tak sa zdá, že ich boj proti kartelu je úplne bez šance. Ešte zdanie občas klame...!
Réžia O. Stone
Hrajú A. Taylor-Johnson, T. Kitsch, B. Livelyová, J. Travolta, B. Del Toro, S. Hayeková
Rok výroby 2012
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

streda 23:40
Divosi

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Americký gangster

Krimidrama USA/VB (2007). Frank Lucas začínal jako řidič mafiánského bose. Po jeho smrti se Frank rozhodne, že vyplní prázdné místo na trhu a vybuduje vlastní drogové impérium. Využívá končící válku…
film Nova Cinema 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 20:30

Captain America: Občanská válka

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.