Priatelia II (23)

seriál
II. 23 Phoebe navštívi jej priateľ Ryan. Ona však má práve ovčie kiahne, ktoré od nej dostane aj on. Joey začína pracovať u Chandlera vo firme. Ale asi to nebol šťastný nápad. Chandler má pocit, že Joey ohrozuje jeho pracovnú pozíciu tým, že si o sebe neustále vymýšľa neuvriteľné hlúposti. Monica si myslí, že jej priateľ Richard je už príliš usadnutý, zatiaľ čo on sa ju snaží presvedčiť o opaku. Rachel sa páči námornícka uniforma, ktorú nosí Ryan. Ross ju nečakane prekvapí tým, že si ju tiež zaobstará.
Hrajú J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová
Rok výroby 1995
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.