Zem krvavého slnka

film
Keď zavraždia guvernéra Tokia, poveria bývalého agenta CIA Travisa Huntera (Steven Seagal) úlohou nájsť a chytiť teroristov zodpovedných za tento bezočivý zločin. Zabitie guvernéra je však iba začiatok rozsiahlej a násilnej korupcie! Hunter vďaka svojim skvelým zdrojom zistí, že vodca japonskej mafie Yakuza sa chce spojiť s čínskou mafiou, a tak vytvoriť dokonale prepracovaný systém šírenia drog. Čas neúprosne beží a Yakuza je za každú cenu odhodlaná dokončiť to, čo začala. Podarí sa odvážnemu Hunterovi prekaziť celú operáciu a zároveň vyviaznuť živý? Nuž...
Réžia mink
Hrajú S. Seagal, M. Davis, T. Ósawa, W. Atherton, J. Marquisová
Rok výroby 2005
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.