Temná búrka

film Dajto Sobota o 00:40 86 min
Počas obrovskej búrky šantia na cintoríne štyria mladíci. V jednej chvíli udrie blesk a rozpolí na dve polovičky jeden z pamätníkov pripomínajúci obete hromadnej samovraždy a v zemi sa objaví trhlina. Jeden z chlapcov, Will (Andrew Dunbar), si chce na rozbitý pamätník ešte pred odchodom z cintorína uľaviť. Kým tak činí, zažije útok z hmly vychádzajúcej z praskliny. Z Willa je okamžite tlejúca mŕtvola. Počas vyšetrovania prípadu, ktoré vedie policajný náčelník Hal Miller (Carlos Bernard), zvláštna hmla zachváti aj jedného z jeho policajtov. Hal musí pri vyšetrovaní spolupracovať so svojou bývalou ženou Ashley Barrettovou (Crystal Allen). Pokúsi sa bojovať proti hmle, ktorá - ako sa zdá - pohlcuje obyvateľov mesta jedného po druhom.
Réžia P. Ziller
Hrajú C. Allenová, C. Bernard, C. Busbyová, K. Rohlová, A. Douglas
Rok výroby 2012
Krajina Kanada, Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

sobota 00:40
Temná búrka

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Americký gangster

Krimidrama USA/VB (2007). Frank Lucas začínal jako řidič mafiánského bose. Po jeho smrti se Frank rozhodne, že vyplní prázdné místo na trhu a vybuduje vlastní drogové impérium. Využívá končící válku…
film Nova Cinema 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 20:30

Captain America: Občanská válka

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.