Priatelia II (22)

seriál Dajto Dnes o 12:55 30 min
II. 22 Rachel oslavuje narodeniny a partia pre svoju kamarátku prichystala večierok. Majú prísť tiež obaja jej rodičia, ktorí sa spolu rozvádzajú a nemôžu jeden druhého vidieť. Preto priatelia usporiadajú dva večierky, jeden sa koná pri dievčatách a druhý u chlapcov. Rachel nevie, na ktorom vlastne má zostať. Rozvod rodičov ju úplne vykoľajil. Monica na svojom večierku núti hostí hrať nudné spoločenské hry, zato u chalanov sa všetci dobre bavia. Phoebe zasiahne nečakaným spôsobom, nenápadne odvádza ľudí z večierku u Monicy na párty, ktorá sa koná u Chandlera a Joeyho.
Hrajú J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová
Rok výroby 1995
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

dnes 12:55
Priatelia II (22)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.