Priatelia II (23)

seriál Dajto Sobota o 13:25 30 min
II. 23 Phoebe navštívi jej priateľ Ryan. Ona však má práve ovčie kiahne, ktoré od nej dostane aj on. Joey začína pracovať u Chandlera vo firme. Ale asi to nebol šťastný nápad. Chandler má pocit, že Joey ohrozuje jeho pracovnú pozíciu tým, že si o sebe neustále vymýšľa neuvriteľné hlúposti. Monica si myslí, že jej priateľ Richard je už príliš usadnutý, zatiaľ čo on sa ju snaží presvedčiť o opaku. Rachel sa páči námornícka uniforma, ktorú nosí Ryan. Ross ju nečakane prekvapí tým, že si ju tiež zaobstará.
Hrajú J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová
Rok výroby 1995
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

sobota 13:25
Priatelia II (23)

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Americký gangster

Krimidrama USA/VB (2007). Frank Lucas začínal jako řidič mafiánského bose. Po jeho smrti se Frank rozhodne, že vyplní prázdné místo na trhu a vybuduje vlastní drogové impérium. Využívá končící válku…
film Nova Cinema 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 20:30

Captain America: Občanská válka

film Nova Cinema 20:00

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.