Kosti IX (1/24)

seriál
Doktorku Brennanovú zarmúti, že agent FBI Booth, s ktorým má dieťa, neprijal jej návrh, aby sa zosobášili a žili ako rodina v spoločnej domácnosti. Verí, že pre svoje rozhodnutie má dobré dôvody, aj keď jej ich zatiaľ odmietol objasniť a naďalej mu dôveruje. Dozvieme sa, že Christopher Pelant, psychopatický vrah na úteku a osobný nepriateľ Bootha, Brennanovej a celého Jeffersonského tímu, dal Boothovi ultimátum. Booth nesmie prijať Brennanovej návrh na sobáš a nesmie jej vysvetliť dôvod svojho konania. Ak to neurobí, Pelant mu bude predkladať ďalšie a ďalšie mŕtvoly nevinných ľudí, ktorí zomrú iba pre jeho neposlušnosť. Sériový vraj na úteku tak dosiahol ďalšie svoje víťazstvo - Brennanová je psychicky zlomená a Booth frustrovaný.
Réžia I. Toynton
Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, E. Millegan, T. J. Thyne, J. Adams, T. Taylorová, P. Belcherová, F. Prinze Jr
Rok výroby 2013
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Thor: Ragnarok

Akční fantasy film USA/Austr. (2017). Rhor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok,…
film Nova Cinema 20:00

Svetová vojna Z

film Dajto 20:30

Wonder Woman 1984

film HBO 21:30

Pán prstenů: Návrat krále

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2003). Ve třetím, závěrečném dílu Tolkienovy ságy pod režijním vedením Petera Jacksona sledujeme dál osudy hobita Froda a jeho kamaráda Sama.
film HBO 3 28.9. o 23:05

Interstellar

film Nova Cinema 2.10. o 20:00

Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu

film JOJ Plus 2.10. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.